APIE MUS

SRS įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2008 metų pradžioje, vasario 22 dieną. Per įmonės veiklos metus buvo suburta per 150 įvairių sričių specialistus jungianti komanda, kuriuos vienija bendras tikslas – profesionaliai pasirūpinti klientų poreikiais.

SRS statyba yra vienas iš SRS įmonių grupei priklausančių skyrių. Pagrindinė jo funkcija – įrengti įvairiuose Lietuvos bei užsienio miestuose įsikūrusias komercines patalpas (parduotuves, restoranus ir ofisus) pagal kliento pateiktą projektą.

SRS statyba užsiima įvairiais išorės ir vidaus įrengimo darbais:

-komercinių patalpų perplanavimas: nereikalingų sienų griovimas, naujų statymas, grindų, sienų, lubų pilnas įrengimas bei montavimas.

-įvairių sistemų instaliavimas: santechnikos, vandentiekio, kanalizacijos, vėdinimo, priešgaisrinės bei signalizacijos ir elektros montavimo darbai.

-vidaus apdailos, baldų gamybos ir montavimo darbai

-profesionali remonto bei profilaktinė objektų priežiūra.

Mūsų profesionalių specialistų komanda atlikdama visus vidaus apdailos bei montavimo darbus išlaiko įmonės identiteto ir įvaizdžio detales, prisitaiko prie kliento poreikių ir aplinkos veiksnių. Įvairių sričių specialistai konsultuoja ne tik techniniais, bet ir dizaino klausimais. Dirbame ir naktimis bei savaitgaliais prisitaikydami prie komercinių objektų darbo laikų.

Mūsų atliekamų darbų kokybe pasitiki Lietuvos prekybos, paslaugų ir finansų lyderiai bei užsienio partneriai.

ATESTATAI IR SERTIFIKATAI

SUSISIEKITE